[one_third_first]Picture 1343-001

 

[/one_third_first]

[two_thirds]

Болката. Това е едно от първите неща, за които хората се сещат, когато стане дума за зъболекар. Понякога ми се случва надълго и нашироко да обяснявам лечебни процедури, а да пропусна да кажа на човека, че няма да го боли. Затова искам още в самото начало да ви кажа: НЯМА ДА ВИ БОЛИ!

Ще ви бъде сложена упойка, която ще направи безболезнен процеса на лечение. И почти няма да усетите самото й поставяне, което трае няколко секунди.

Така че смело напред – един проблем по-малко!

[/two_thirds]